Oddálení ejakulace, posílení erekce nebo zvýšení frekvence pohlavních styků – právě s těmito požadavky se muži potýkají nejčastěji, když se objeví v intimní sféře partnerů závažnější disharmonie. Poznáváte se? Pak vězte, že odborníci se shodují na jednom: máte-li problémy ve svém sexuálním životě, řešte je hned!

 

Oddálení ejakulace aneb když za nespokojeností stojí příliš krátký sex

To, že s partnerkou nejste delší dobu na stejné vlně a sex nesplňuje vaše očekávání, rozhodně není radno podceňovat. Potíže týkající se sexuálních dysfunkcí, předčasné ejakulace nevyjímaje, patří sice k těm tabuizovaným, nicméně jejich dopady mohou zavdat příčinu problémům mnohem hlubším. Jak postupovat?

 

  • Buďte otevření. Komunikace a popsání všech problémů je jedním ze skutečných základů léčby.

 

  • Obrňte se trpělivostí. Poznání samotných příčin předčasné ejakulace a jejich postupné léčení si žádá dostatek času.

 

  • Pochopení a spolupráce partnerky rovněž léčbu jen a jen ulehčí. Cesta přes stres a výčitky rozhodně nevede.

Hledáte-li rychlé a praktické řešení, které by vám umožnilo takřka okamžitě se podílet na plném partnerském životě tak, jak byste si přáli, nabízí se farmakoterapie.

 

Přípravky s obsahem Dapoxetinu vás znovu vrátí do hry

Ve světě léčiv se Dapoxetin používá od 80. let. Své první uplatnění našla při pomoci pacientům s depresivními stavy, neboť dokáže utlumit činnost nervového systému. Později se pro tuto vlastnost začal Dapoxetin klinicky testovat i ve spojitosti s léčbou předčasného vyvrcholení a to tak úspěšně, že se pod různými jmény prodává k tomuto účelu od roku 2003 ve více než 50 zemích světa.

 

Benefity léčby předčasné ejakulace těmito preparáty

Jejich největší přednost představuje právě pohodlí a rychlost, se kterou dokáží potíže s příliš brzkým výronem semene vyřešit. Narozdíl od psychoterapie a nebo cíleného tréninku fungují v podstatě okamžitě. Jaké jsou další výhody?

 

  • Jejich účinek pocítíte už do 30 minut po užití tablety. Efektu se můžete těšit až 6 hodin.

 

  • Narozdíl od jiných metod vám umožní užít si dostatečně dlouhý pohlavní styk, aniž byste ho museli přerušovat či během něho myslet na něco jiného, méně vzrušujícího.

 

  • Různé znecitlivující gely a krémy vás mohou podstatným způsobem o rozkoš připravit. V některých případech může dojít i k nechtěnému přenosu jejich anestetizujících složek na intimní partie partnerky a zabrání tak kýženému prožitku i jí.

 

  • Přípravky s obsahem Dapoxetinu jsou dostupné jak cenově, tak co se podmínek jejich prodeje týče. V současnosti lze tyto preparáty koupit komfortně online bez nutnosti lékařského předpisu. Cena je vzhledem ke konkurenci velmi příznivá.

 

  • Vybírat lze variantu s nižší, resp. vyšší koncentrací aktivní látky v závislosti na závažnosti vašeho problému.

 

Otázka vedlejších účinků těchto léků

Užívání všech medikamentů zpravidla nějaké nežádoucí účinky přináší. Zda a v jaké míře se projeví, to bude u každého jinakí. Mezi těmi nejčastěji uváděnými bychom našli bolest hlavy a zarudnutí obličeje. S ojedinělou frekvencí se při užívání vyskytují i trávicí potíže, závratě, zhoršení zraku a otok nosních dutin. Ve všech případech jsou ale tyto jevy přechodné a naprostá většina uživatelů je hodnotí jako téměř nepatrné.

Řešíte partnerský nesoulad v sexuální oblasti okamžitě nebo diskuzi o něm, popřípadě návštěvu specialisty odkládáte? Napište nám a podělte se o své zkušenosti nebo doporučení.

Vojtěch Bartík