Chcete si objednat zdravé krabičky? Praha je v tomto ohledu městem zaslíbeným. Krabičková dieta je hitem posledních let. Na počátku krabičky připravovalo pár odvážlivců. V současné době si v hlavním městě můžete vybírat z obrovského množství dodavatelů. Velký výběr je výhoda i komplikace v jednom. Jak vybrat dodavatele, který připravuje nejlepší krabičky? Do krabičkové diety se vrháte plni naděje, že vám pomůže zhubnout, nebo nabrat svalovou hmotu. Krabičky navíc nejsou nejlevnější, a tak pochopitelně nechcete při výběru šlápnout vedle. Přečtěte si náš stručný manuál a zaručujeme vám, že si kvalitního dodavatele vyberete hned napoprvé.

 

Krabičky v Praze dodává kdekdo. Jak poznat skutečné profesionály?

Pravda je taková, že Češi nejsou v dobré kondici a navíc to většina ani moc neřeší. Vy jste se však rozhodli, že už to takhle dál nejde.Chcete se konečně zbavit všech přebytečných kilogramů a být aktivnější a zdravější. Krabičková dieta je nástroj, který vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů. Tomuto typu stravování propadly tisíce Čechů, včetně řady známých osobností. Krabičkové stravování prokazatelně funguje. Má to ale jeden podstatný háček. Pokud pokrmy do krabiček nepřipravují odborníci, utratíte skutečně hodně peněz a kýženého výsledku se nedočkáte. Avšak se nemusíte bát. Poradíme vám, na co byste se měli při výběru dodavatele zaměřit.

  1. Transparentnost – na webových stránkách firmy snadno dohledáte veškeré kontaktní informace včetně adresy provozu, kuchyně, výrobny a kanceláří. Můžete si přečíst kdy, a kdo danou firmu založil.
  2. Tým specialistů – krabičky na míru musí být pod taktovkou výživového poradce, který daný obor studoval a má za sebou ideálně několik let praxe. Špičkové firmy zaměstnávají i lékaře, se kterým si můžete domluvit osobní konzultaci, kuchaře se specializací na přípravu dietních pokrmů a fitness trenéry, kteří vám sestaví cvičební plán s ohledem na vaši aktuální kondici.
  3. Složení krabiček – pokrmy jsou pestré, neopakují se a jsou vždy vyrobeny z čerstvých surovin. Složení je upraveno pro každého klienta zvlášť. Jídla obsahují optimální množství všech živin, které vaše tělo během dne potřebuje. Energetický příjem je nastaven tak, abyste zdravě snížili vaši hmotnost, nebo abyste naopak vybudovali svalovou hmotu. Individuální přístup je naprostou samozřejmostí. Bez něj jsou krabičky k ničemu.
  4. Fotografie a videa z přípravy pokrmů – pokud firma pracuje poctivě, nemá, co skrývat. V případě, že se firma prezentuje výhradně fotografiemi z fotobank, mějte se na pozoru. Autentická videa a fotografie pokrmů jsou ukazatelem kvality služeb daného dodavatele.
  5. Moderní technologie – připravuje dodavatel pokrmy v konvektomatech a má k dispozici šoker? Moderní zařízení jsou obrovské plus. Pokrmy si díky nim zachovají maximální množství živin a vitamínů. Šoker navíc zajistí, že zůstane jídlo déle čerstvé.
  6. Profesionální chlazení a distribuce – provozovatel dodržuje zásady o správném skladování potravin a má nepřetržitě k dispozici chlazené prostory pro uskladnění potravin i hotových jídel. Krabičky rozváží chladírenskými vozy, aby zajistil absolutní čerstvost potravin i v letních měsících.
  7. Možnost objednání krabiček na zkoušku – našli jste zkušené odborníky, ale nejste si jistí, zda vám bude zdravé jídlo chutnat? V tom případě požádejte o zkušební týden. Během zkušebního týdne si ověříte čerstvost a kvalitu pokrmů a rozhodnete se, jaký program zvolíte.

 

Cena krabičkové diety by nikdy neměla být rozhodujícím faktorem

Kvalitní zdravé krabičky nemůžou být levné. Než se pokrmy dostanou k vám, podílí se na jejich přípravě celý tým kvalifikovaných odborníků. Jídla jsou vařena z čerstvých surovin a dovezená přímo až k vám domů. Tomu odpovídá i konečná cena.

Cena by měla vždy odrážet realitu. S profesionálním týmem, který poskytuje špičkové služby, máte jistotu, že bude krabičková dieta fungovat. Navíc nic nemusíte vařit a připravovat.

Držíte krabičkovou dietu? Jste spokojeni s dodavatelem, nebo vás jeho přístup zklamal? Dali jste na osobní doporučení, nebo jste si udělali vlastní průzkum?

Vojtěch Bartík