Potýkáte-li se s erektilní dysfunkcí, jistě jste Kamagru v prodeji na českých e-shopech již zaregistrovali. Tato zázračná pilulka, svým tvarem i vlastnostmi velmi podobné své známější, modré konkurenci, se stala nejprodávanějším přípravkem k boji proti potížím s erekcí.

Co je Kamagra a k čemu se využívá

Přípravek Kamagra se používá léčivo na podporu erekce. Stejně jako u Viagry, je i zde hlavní složkou Sildenafil Citrate a další, méně podstatné, pomocné složky. Sildenafil zapříčiňuje uvolnění a roztáhnutí cév, díky čemu napomůže snadnějšímu průtoku krve do celého těla. Větší prokrvení penisu v kombinaci se sexuální stimulací vede k jeho ztopoření.

Kamagra je volně dostupná!

Kamagra je generická Viagra. Co to znamená? Generická léčiva obecně jsou léky, které mají téměř stejné složení, účinky, čistotu a jsou stejně bezpečné jako jejich originální konkurence. Kamagru vyrábí společnost Ajanta Pharma, která funguje od roku 1973. Jedná se tedy o velkou, prověřenou společnost s tradicí.

Pokud je vám nepříjemné žádat doktora o předpis na drahé léky proti erektilní dysfunkci, máte možnost objednat si generickou Viagru od společnosti Ajanta Pharma online, za podstatně nižší cenu a hlavně bez receptu!

Mnoho podob

Přestože se všechny verze Kamagry aplikují orálně, tedy ústy, zakoupit ji můžete hned v několika provedeních, ať už v podílu účinné látky nebo různé podobě.

· Kamagra Gold 100 mg

Kamagra 100 mg je neprodávanějším a dlouhodobě ověřeným výrobkem značky Kamagra. Obsahuje 100 mg účinné látky Sildenafil a efekt přichází po půl až jedné hodině a trvá po dobu zhruba 4-5 hodin. Zakoupit jej můžete v malém balení po 4 ks nebo třeba cenově velmi výhodném balíčku, který obsahuje 40 tabletek.

· Super Kamagra 160 mg

Potahováné tabletky Super Kamagra 160 mg jsou vylepšené o látku zvanou Dapoxetine, která se zaměřuje na problémy s předčasnou ejakulací. Váš intimní život bude tak lepší a delší zároveň.

· Kamagra Oral Jelly

S Oral Jelly budete vždy připraveni. Gelové sáčky s ovocnou příchutí jsou tak dobré, že je ani nemusíte zapíjet a díky rychlému vstřebávání nastupuje účinek už během 10ti minut! Která příchuť bude vaše oblíbená?

· Kamagra Chewable

Diskrétní ovocné žvýkací tablety vždy po ruce! Díky vstřebávání v dutině ústní je nástup efektu velice rychlý a zároveň mu nesnižuje účinnost tučné jídlo a menší množství alkoholu, jako je tomu u klasických tablet.

· Kamagra Polo

Ovocné cucací bonbóny na vaši erektilní dysfunkci jsou možná přesně to, co hledáte. 100 mg účinné látky se stejně tak jako u žvýkacích tabletek rozpouští v dutině ústní, díky čemu nemusíte na výsledek čekat dlouho a bát se výrazně menšího efektu, kvůli pozřenému jídlu a alkoholu.

Na co si dát pozor

Používání léčiv s obsahem Sildenafilu a dalších látek na podporu erekce, ať už volně dostupných nebo těch na recept, s sebou nese pro chronicky nemocné, alergické, ale i běžné uživatele jistá rizika.

Zdravotní kontraindikace

Ať už je vás intimní život aktuálně jakkoliv nenaplněný, vaše zdraví je vždy na prvním místě. Před použitím léčiva si velmi pečlivě přečtěte příbalové informace o tom, jak přípravek používat a v žádném případě nepřekračujte stanovenou denní dávku.

Přípravek nepoužívejte, pokud:

  • Jste prodělal infarkt, máte problém se srdcem nebo srážlivostí krve
  • Máte alergii na Sildenafil
  • Používáte léky obsahující nitráty nebo oxid dusnatý
  • Trpíte chronickou nemocí a berete léky. V tomto případě se prvně poraďte se svým lékařem.

Účinnost

U běžných tabletek výrazně snižuje efekt, pokud jste pil hodně alkoholu a jedl větší porci jídla méně než 2 h před pozřením Kamagry.

Erektilní dysfunkce je častým problémem, se kterým se muži od středního věku denně potýkají. Berte na vědomí, že v tom nejste sami a že tento problém lze s pomocí tabletek rychle a nenásilně vyřešit.

Jaký typ Kamagry vyzkoušíte vy?

Vojtěch Bartík