Koupě domu na hypotéku nebo auta na leasing dnes již nikoho nepřekvapí. A pořídit si plastiku prsou na splátky? Také žádný problém. Existuje dokonce několik možností, jak na tuto speciální operaci získat peněžní zdroje.

 

Plastika prsou na splátky plní ženské sny

Téměř každá žena řeší svůj zevnějšek. Velké břicho, boky, povadlá kůže na obličeji… a samozřejmě prsa! Prsa a zase prsa. Jsou magnetem na muže a ovlivňují ženské sebevědomí. Velikost a tvar prsou se řeší napříč věkovými skupinami, už to není otázkou pouze žen po porodu nebo žen, které prodělaly rakovinu prsu. Nová prsa mohou ženě zajistit zcela nový postoj k sobě samotné. Jak se odhodlat?

 

Přichází den „D“

Plastika prsou patří dnes mezi běžné operace, kterých mají zkušení chirurgové za sebou většinou několik stovek. Pro ženu, která ji chce podstoupit, znamená však velké rozhodování a zvažování. „Kdy je ta správná chvíle, budu mít dostatek peněz? Stihnu našetřit?“ I tyto otázky mohou mít jednoduché řešení – plastika prsou na splátky.

 

Operace na splátky – není problém!

Bankovní půjčka – banky dnes půjčují téměř na cokoliv. Na úvěr se dá pořídit lednička, dovolená, nebo zahradní technika… takže ani plastická operace nemusí být výjimkou.

Prsa na splátky přímo na klinice – vybrané kliniky nabízejí mezi svými službami i možnost operací a zákroků na splátky. Část operace se platí hned a splácení zbylé částka se podle dohody a finančních možností klientky ošetří splátkovým kalendářem. Půjčka se dá splatit bez problémů i předčasně!

 

Augmentace nebo modelování?

Přibývající věk, menší objem po ukončení kojení, výrazné úbytky na váze, gravitace. Všechny tyto faktory způsobují nespokojenost žen s tvarem a vzhledem poprsí. Plastická operace může v tomto případě nastartovat zcela nový život! Stačí se rozhodnout a vybrat společně s odborníkem správný typ zákroku. Obě operace zvládne šikovný operatér i kombinovat, takže prsa mohou být nejen větší, ale získají i dokonalý tvar!

 

Augmentace

  • zvětšení prsou pomocí implantátů.

 

Mammaplastika – modelace, díky které můžete získat:

  • krásné pozdvižení ňader
  • zpevnění poprsí
  • úpravu prsních dvorců
  • možná korekce vpáčených bradavek

 

Proč se vše motá okolo ňader?

Důvodů, proč si ženy nechávají na klinice upravovat poprsí, existuje několik. Ženy touží být dokonalé, sexy a žádoucí. Velmi zajímavý je i pohled renomované sexuoložky.

 

Operace v přímém přenosu

  • Předoperační konzultace – každé operaci předchází zcela nezávazná konzultace, za kterou se neplatí. Při rozhovoru s odborníkem se hledají ta nejlepší řešení a při zvětšení také vhodný typ či velikost implantátu.
  • Samotná operace – na operačním sále si žena poleží podle typu operace zhruba 1–2 hodiny, během operace je v péči anesteziologa a moderních typů anestezií.
  • Následná péče – po zákroku čeká klientku 1–3 dny pobytu na klinice. Vše podle dohody a stavu klientky. Lékař vyjme stehy, kontroluje stav a společně s klientkou pečuje o jizvy pomocí krémů, rehabilitace, speciální podprsenky a klidového období.

 

Založeno na historických zkušenostech

Plastické operace nejsou žádnou novinkou, jak by se možná mohlo zdát. Rozhodně nejsou otázkou ani posledního století. Plastickým operacím se totiž věnovali již staří Egypťané. V jejich podání a bez moderní anestezie to tedy nebylo jistě tak komfortní, jako plastické operace dnes. Znáte ale jistě rčení, že krása bolí…

Jak se na umělá prsa díváte vy? Myslíte, že jsou již nedílnou součástí image dnešních žen? Využili byste možnost splátek na plastickou operaci? Dáte nám vědět?

Vojtěch Bartík