Pořádáte letní party nebo velkou venkovní akci? Pak se rozhodně neobejdete bez kvalitního zahradního stanu. Pojďme se podívat na řadu přesvědčivých důvodů, proč by takový stan neměl na žádné zahradní slavnosti chybět.

Se zahradními párty stany vás nepříznivé počasí nepřekvapí 

Událost jste dlouho plánovali, od pozvánek přes výzdobu až po jídlo a hudbu (pokud ne, tak se vám bude hodit jistě i tento článek s nápady, jak připravit tu nejlepší garden party). Co se ale stane, když přijde obávaná předpověď počasí? Právě odolný párty stan je řešení, díky kterému oslavě a dobré zábavě ani déšť nedokáže zabránit. 

Kvalitní párty stany pro pohodlí vašich hostů 

Rozhodně nejde jen o deštivé dny, kdy párty stany nechají vaše hosty cítit se komfortně. Během horkých letních dnů poskytnou tolik příjemný stín, pohodlí vašich blízkých nenaruší ani větrné počasí či obtěžující komáři. Svou efektivitu boje proti komárům můžete ostatně ještě zvýšit s využitím některé z následujících rad.

Stan pomůže vytvořit útulné a uzavřené prostředí, které vám stále dovolí užívat si pocitu „být venku“, přitom nebýt nijak omezováni vnějšími podmínkami a faktory, které nemůžete ovlivnit. 

Levné párty stany s jednoduchou montáží 

Zahradní stany, altány nebo přístřešky by vám měly organizací důležité oslavy především usnadnit. Proto je důležité, aby samotná montáž stanu, jeho přenos a skladování byly co možná nejjednodušší. Vybírejte  pro vás takové, které snadno rozložíte a opět složíte do přenosné tašky, ve které mohou zůstat bezpečně uloženy do příští akce. 

Párty stany levně, přesto kvalitně 

Levné párty stany jsou sice cenově výhodné, ale nikdy při jejich koupit kompromisy v kvalitě. Odolnost konstrukce stanu a jeho životnost by pro vás měly být stejně klíčové, jako jeho design a dostupná cena. 

Náhradní díly na párty stany

Ať už jde o stojné nohy, nůžky pro stany s odpovídající konstrukcí, boční stěnu, závaží nebo přenosnou tašku – vybavte se také náhradními díly a příslušenstvím, které by se vám mohlo hodit. 

S ním můžete hravě vyměnit ty části často používaného stanu, na kterých je patrné opotřebení jako první, popřípadě svůj stan s nimi ještě vyšperkovat a rozšířit jeho možnosti. Na výběr míváte v obchodu vždy z několika zajímavých variant, které nejlépe doplní váš stávající model. Tak směle do výběru!

Vojtěch Bartík