Podle čeho vybíráte laserovou epilaci? podle recenzí nebo sázíte na instinkt a nejnižší cenu? Tento zákrok je bezpečný a neinvazivní. Avšak pozor. Ne vždy může dopadnout tak jak si představujete.

 

Proč vybírat laserovou epilaci i podle recenzí

Jistě se vám nejednou stalo, že jste si v dobré víře koupili produkt nebo zaplatili službu, a výsledek nebyl úplně shodný s jejch prezentací. Následovalo zklamání a možná jste i litovali vyhozených peněz. To se vám může stát i při estetických zákrocích jakým je i laserová epilace. Proč ale dát na subjektivní názory „prostých“ lidí než na to, co o sobě kliniky tvrdí?

· Náraz reality

Najít společnost, která za vysoký finanční obnos vytvoří profesionální webové stránky, zvládne malé dítě. K tomu ještě přidejte marketing, influencery a značka bude na světě. Slibovat budou nejlepší ceny, profesionální přístup a příjemné prostředí. Zdá se to skvělé, že?

Jak ale objektivně zjistíte, že slibované benefity jsou pravdivé? Odpověď zní – od zákazníků. Právě jejich zkušenosti, fotografie zákroků a odkazy na konkrétní specialisty vás utvrdí v tom, že jste si zvolili skutečně dobře. Jsou kliniky, které své recenze raději mažou a pak jsou ty, které si recenze svých spokojených zákazníků dokonce vystavují na svůj web.

· Rady

V recenzích najdete to dobré i špatné. Řada klientů v nich zveřejňuje svá doporučení, co vyzkoušet, na co si dát pozor, na co se na klinice ptát, jaký finanční obnos si celkem připravit a čeho se vyvarovat.

· Výsledky s odstupem času

Přestože se laserová epilace řadí mezi trvalé zákroky, neznamená to ale, že na ošetřeném místě chloupky znova nikdy nevyraší. Doba, za kterou se začnou chloupky objevovat, ale také mimo jiné záleží na kvalitě odvedené práce a lékařském laseru. Kliniky s nejmodernějšími lasery vám tak mohou poskytnout hladší pokožku a několik měsíců déle.

 

Jaké části těla můžeme laserem epilovat?

Skvělá zpráva! Aplikovat laser můžeme na celém těle. Profesionálně provedenou laserovou operaci podstupují ženy i muži v každém věku. Může se jednat o malou plochu mezi obočím i klidně celá záda. Mezi nejoblíbenější partie patří:

· Intimní partie včetně třísel i rekta

· Podpaždí

· Lýtka i stehna

· Horní ret

· Záda

· Pupík

· Břicho

· Kotlety

 

Výhody laserové epilace

Proč do laserové operace jít? Jsou výhody oproti holení žiletkou nebo domácí epilací opravdu tak významné? Profesionální epilace laserem vám oproti jiným způsobům odstraňování chloupků nabídne:

· Dlouhodobý efekt

Bavíme se o hebké pokožce bez starostí v řádu několika měsíců. Představte si ten komfort, kdy nemusíte řešit a přemýšlet, jestli potřebujete na následující den kůži bez chloupků.

· Téměř bez bolesti

Kliniky využívající vzduchové chlazení Z Cryo, které ošetřované místo krásně zchladí, vám poskytnou komfort a zákrok téměř bez bolesti.

· Cenovou dostupnost

Dnešní ceny laserové epilace jsou díky velkému zájmu daleko dostupnější, než tomu bylo dříve.

· Úsporu času

Tak schválně, kolik hodin měsíčně strávíte holením nebo domácí epilací? Už přemýšlíte, jak využijete všechen ten čas navíc?

· Odstranění všech typů chloupků

Na rozdíl od domácích IPL laserů si profesionální poradí s každým typem i barvou chloupku.

· Proveditelnost kdekoliv po celém těle

Ať už se jedná o malou či velkou plochu, obličej, intimní partie – špičkový laser a oborný personál si vždy poradí.

Jak vidíte, výhody laserové epilace jsou nesporné. Pokud již dlouho přemýšlíte, zda do sebe zainvestovat, déle nečekejte. K vybraným klinikám si najděte co nejvíce informací, které vám při rozhodování jistě pomohou. Pak už si jen můžete užívat tu bezchybně hladkou pokožku po celý rok.

Která z klinik vás zaujala? Máte z epilace laserem zkušenosti? Přidejte nám svou recenzi.

Vojtěch Bartík