Ženy, a obzvláště ty po čtyřicítce, začínají bojovat proti účinkům času. Vrásky přibývají, kůže povadá a celkový vzhled už prostě není tak svěží jako ve dvaceti. Pokud nejste spokojeni se svým vzhledem a „zaručené” krémy proti vráskám tak nějak nefungují, máme pro vás daleko účinnější řešení. Je jím lifting a ten se zdá být v boji proti stárnutí téměř všemocný!

4D Lifting!

Chcete poznat skvělou čtyřrozměrnou novinku v omlazení pleti, která se díky svým výsledkům dá srovnávat i se zákrokem plastického chirurga se skalpelem v ruce?

7 výhod nové liftingové metody oproti operaci skalpelem:

 • jedná se o neinvazivní metodu
 • tento způsob omlazení pokožky je bezbolestný
 • působí do hlubší části pokožky, má proto výrazné výsledky
 • stačí jedna návštěva a jedna aplikace metody
 • není nutná hospitalizace a rekonvalescence
 • velmi nízká zaváděcí cena
 • je vhodná pro ženy i muže!

Které konkrétní části obličeje vylepšuje novinkový lifting?

 • pozvedne a zpevní celkové rysy a kontury
 • výrazně redukuje povislou kůži pod bradou
 • vyhladí rýhu mezi nosem a ústy
 • celkově omladí pleť
 • zpevní oční okolí

Máme důkazy, že zákrok funguje!

Biopsie u klientů, kteří podstoupili tento typ zákroku, dokázala, že došlo k jednoznačnému zvýšení obsahu kolagenu v pokožce, a to dokonce i v jejích hlubších částech. Během několika měsíců se pak u těchto klientů prokazatelně zlepšila druhotná odpověď vláken kolagenu v jejich pleti.

Nástup reakce na zákrok je viditelný brzy po jeho aplikaci. Následně začne probuzený kolagen pracovat a zpevňovat pokožku. Postupné zpevňování kontur není tedy ze dne na den, jako u plastické operace. Málokdo si tak ve vašem okolí všimne nápadné změny. Všimnou si však jistě vaší zpevněné pokožky a projasnění a omlazení celkového vzhledu. Úžasné na celé proměně je také její trvanlivost. Omládnete cca o 10 let a efekt omlazení vám může podle odborníků vydržet klidně 8 až 10 let. Všechny zákroky jsou tvořeny každému klientovi na míru.

Kolagen v hlavní roli!

Ano, hlavním aktérem celého boje o krásnou a hlavně pevnou pokožku je kolagen. Látka, kterou si tělo dokáže samo vyrobit a využívat… Ale jen do jisté doby. Mládí v tomto případě hraje prim… stáří bohužel již kolagen produkovat nedokáže. Proto se jej odborníci díky svým přístrojům naučili povzbuzovat k aktivitě i v pozdějším věku. Kolagen se vyskytuje v pokožce a také například ve chrupavkách. V kůži zajišťuje její stabilitu, rozvádí do pokožky také vlhkost, spolupodílí se na její elasticitě a pevnosti. Co ještě víme o kolagenu?

Jak pečovat o pleť pod rouškou?

Covidová doba s sebou přináší mnoho komplikací. Jednou z nich je také unavená kůže, která trpí pod každodenním nošením roušek a respirátorů. Velké množství profesí vyžaduje nošení roušek během celé pracovní doby, někdy dokonce i 12 hodin. A pleť často reaguje podrážděním až dermatitidou. Jaké jsou tedy možnosti péče o takto namáhanou a zatěžovanou pleť?

Kde najdu lifting na míru?

Zaujala vás nabídka omlazení o 10 let na 10 let stejně jako nás? Přemýšlíte o ní a nemůžete se odhodlat? Najděte si takovou profesionální kliniku,na jejímž webu můžete čerpat informace o zákroku, prohlédnout si fotografie před a po a můžete se i zeptat na to, co vás zajímá.

Jaký je váš pohled na stárnutí a boj proti němu s využitím odborníků z klinik plastické chirurgie? Přemýšleli jste o některém ze zákroků, nebo jste se prostě rozhodli, že budete přirozeně stárnout a do boje s časem se prostě pouštět nebudete? Dejte nám vědět ve svých komentářích.

Vojtěch Bartík