Přemýšleli jste někdy nad tím, proč nám jsou doteky tak příjemné a erotické nebo pussycat masáže tak oblíbené? Já ano. Moc dobře si totiž vzpomínám na jednu konkrétní situaci v parku v Olomouci, kde jsem poprvé zajel rukou slečně pod halenku. Byla to klasika. Oba jsme byli mladí, zamilovaní, stydliví a nezkušení. Oba jsme se chtěli dotýkat jeden druhého, ale nevěděli jsme jak. Tedy nevěděli. Ve skutečnosti to bylo tak, že oba jsme měli nějaké odposlechnuté „zaručené“ historky od kamarádů a kamarádek, jenže ty jsou, když dojde na věc, k ničemu. 

Je to stejné, jako kdyby vám někdo vysvětloval, jak skvělá je vanilková zmrzlina a vy, když ji poprvé ochutnáte, budete překvapeni. Jednak nově objevenou chutí a faktem, že je fakt studená. Sice vám to říkali, ale když to ucítíte na jazyku, tak všechna slova jsou najednou jaksi nedostačující. Prostě vlastní zkušenost je nadevše;, všechny historky, časopisy nebo filmy jsou prostě najednou nedostačující. Já si myslím, že potřebu doteků máme s sobě hluboce zakořeněnou. 

Dovolím si ještě jednu vzpomínku. Kdysi jsem chodil s jednou půvabnou dívkou. Menší, krásná ňadra, milá a příjemná. Zvykl jsem si, že když jsem s ní usínal, bylo to vždycky v objetí a ten pocit byl fakt příjemný. Jednou jsem se vzbudil s pocitem, že mi něco chybí. A ono to tak opravdu bylo. Opatrně vstala a šla se napít, nicméně ve mně ta vzpomínka na chvilkovou ztrátu zůstala. Pamatuji si to dodnes. Možná si to někteří chlapi nechtějí připustit, ale když jsme byli děti, pohlazení byla vlastně odměna. Fyzický důkaz, že nás někdo má rád, že je tu někdo pro nás a že nejsme sami. 

Vlastně se mi líbí, když vidím starší lidi, kteří jdou a drží se za ruku. Jsou tu jeden pro druhého a to bez ohledu na to, co všechno spolu prožili. Nikdy není vše tak jak jsme si vysnili. I oni se musei během života pohádat, rozkmotřit a hrubě spolu nesouhlasit. Ale teď jdou, drží se za ruce a vědí, že přes všechny nedostatky mají jeden druhého. Že se sice zase pohádají, ale opět udobří.  Ona ruka v druhé ruce je jen fyzickým důkazem lásky. Tolik k dotekům

Teď už pussycat masáže zdaleka neznějí tak hříšně, co? Jde jen o uspokojení obyčejné lidské touhy po doteku. Jakákoli masáž, ať olejová, medová, erotická nebo to po sportovním výkonu, má terapeutické účinky. A to platí i pussycat masáži. Zažil jsem různé masáže; třeba thajské v Thajsku, byť vím, že se dají pořídit i v Praze. Výbornou masáž, kdy se tělo uvolnilo nejprve ve finské sauně. Abych nelhal, tak to nebylo ve Finsku, ale na chalupě u známých v Českém ráji. Nejprve byl výlet do pískovcových skal, pak láhev vína a relax a navečer sauna a masáž. Vše v pracovní den.

Možná to někomu přijde zhýralé, ale mám práci, kterou můžu z notebooku dělat odkudkoliv, třeba i z chalupy. Ale proč pořád jen podléhat korporátním tabulkám. Vím moc dobře jak důležité je tu tam se na práci vykašlat a věnovat se přátelům. Práci jsem za život změnil mnohokrát a moc dobře vím, že jsem nahraditelný. Ale přátele neměním. Ti kteří se mnou vydrželi desítky let, stále si máme co říct a rádi si spolu dáme víno, by byl nesmysl odložit s tím, že „musím něco dodělat do práce“. Protože jakmile to uděláte, byť jen jednou, podáte tak prst ďáblovi. Zjistíte, že to jde. On pak bude chtít celou ruku. Bude chtít, abyste pracovali čím dál a vlastně upozaďovali sami sebe.

Není nic důležitějšího, než volný čas. Čas si totiž za peníze nekoupíte. Pořád ubíhá a najednou ho zbývá čím dál méně. Pokud ho investujete do sebe, a je jedno zdali ho strávíte v sauně nebo na pussycat masáži, tak vám už zážitek nikdo nikdy nevezme. Jen si  představte. Masáž nebo vyplňování tabulek? Myslím, že všichni v tomhle máme jasno. Tak proč se rovnou nemrknout na nabídku masáží na pleasure-world.com?

Vojtěch Bartík